| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,250 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Typ artykułu | Mobilna dojarka wiadrowa |
| Czas doju | 5-6 min/krowa, 2-3 min/koza |
| Częstotliwość pulsatora | 60-80 razy na minutę |
| Napięcie | 220V / 50-60Hz (konfigurowalne) |
| Moc | 2200W |
| Wydajność pompy | 550L lub 850L (w zależności od ilości wiaderek) |
| Pojemność wiaderek | 1 do 10 wiaderek (możliwość rozbudowy) |
| Zestawy do doju | 1 do 10 zestawów |
| Wymagany personel | 1 lub więcej operatorów |
| Główne zastosowanie | Gospodarstwa mleczne |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,250 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Typ artykułu | Mobilna dojarka wiadrowa |
| Czas doju | 5-6 min/krowa, 2-3 min/koza |
| Częstotliwość pulsatora | 60-80 razy na minutę |
| Napięcie | 220V / 50-60Hz (konfigurowalne) |
| Moc | 2200W |
| Wydajność pompy | 550L lub 850L (w zależności od ilości wiaderek) |
| Pojemność wiaderek | 1 do 10 wiaderek (możliwość rozbudowy) |
| Zestawy do doju | 1 do 10 zestawów |
| Wymagany personel | 1 lub więcej operatorów |
| Główne zastosowanie | Gospodarstwa mleczne |