| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Rodzaj pozycji | Maszyna do mlekowania krow |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Częstotliwość pulsatora | 60-80 razy na minutę |
| napięcie | 220V / 50-60Hz (przystosowany) |
| Władza | 2200W |
| Pojemność pompy | 550L lub 850L (w zależności od ilości wiadra) |
| Pojemność wiadra | Od 1 do 10 wiaderków (rozszerzalnych) |
| Grupy klastrów mlecznych | 1 do 10 zestawów |
| Wymagania dotyczące operatora | 1 lub więcej pracowników |
| Użycie | Hodowle krow mlecznych |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,050 |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Rodzaj pozycji | Maszyna do mlekowania krow |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Częstotliwość pulsatora | 60-80 razy na minutę |
| napięcie | 220V / 50-60Hz (przystosowany) |
| Władza | 2200W |
| Pojemność pompy | 550L lub 850L (w zależności od ilości wiadra) |
| Pojemność wiadra | Od 1 do 10 wiaderków (rozszerzalnych) |
| Grupy klastrów mlecznych | 1 do 10 zestawów |
| Wymagania dotyczące operatora | 1 lub więcej pracowników |
| Użycie | Hodowle krow mlecznych |