| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Kompatybilność ze zwierzętami | Krowa, Koza |
| Stopień próżni | 0,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 220V-50Hz, 1,1Kw |
| Czas doju | 5-6 minut na krowę |
| Wydajność | 10-12 krów |
| Pojemność wiadra na mleko | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obr./min |
| Waga brutto | 95 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $418 |
| Model | HL-JN01 |
|---|---|
| Kompatybilność ze zwierzętami | Krowa, Koza |
| Stopień próżni | 0,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 220V-50Hz, 1,1Kw |
| Czas doju | 5-6 minut na krowę |
| Wydajność | 10-12 krów |
| Pojemność wiadra na mleko | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obr./min |
| Waga brutto | 95 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |