| MOQ: | 4 |
| Cena £: | $483 |
| Model | HL-JN02 |
| Kompatybilność zwierząt | Krowa, koza |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 220V-50Hz, 1,1 kW |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 20-24 krowy |
| Pojemność wiadra mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obrotów na minutę. |
| Waga brutto | 100 kg |
| Opakowanie | Pozostałe |
| MOQ: | 4 |
| Cena £: | $483 |
| Model | HL-JN02 |
| Kompatybilność zwierząt | Krowa, koza |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 220V-50Hz, 1,1 kW |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 20-24 krowy |
| Pojemność wiadra mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obrotów na minutę. |
| Waga brutto | 100 kg |
| Opakowanie | Pozostałe |