| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 2,2Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 40-50 krów |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 r/min |
| G.W. | 300 kg |
| Opakowanie | Z drewna |
| Model | HL-JN10 |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 2,2Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 40-50 krów |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 r/min |
| G.W. | 300 kg |
| Opakowanie | Z drewna |