| MOQ: | 5 |
| Cena £: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Kompatybilność zwierząt | Krowa, koza |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 110V/60Hz lub 220V/50Hz - 0,55Kw |
| Pojemność dojenia | 5-8 krów na godzinę |
| Pojemność wiadra mleka | 25 litrów |
| Prędkość silnika | 1680 obr./min |
| Waga brutto | 95 kg |
| Opakowanie | Drzewna skrzynia |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | CN¥1,887.44 |
| Model | HL-JN11-Cust |
| Kompatybilność zwierząt | Krowa, koza |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 110V/60Hz lub 220V/50Hz - 0,55Kw |
| Pojemność dojenia | 5-8 krów na godzinę |
| Pojemność wiadra mleka | 25 litrów |
| Prędkość silnika | 1680 obr./min |
| Waga brutto | 95 kg |
| Opakowanie | Drzewna skrzynia |