| MOQ: | 2 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 0,04-0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 3Kw |
| Czas doju | 5-6 minut na krowę |
| Wydajność | 40-50 krów |
| Wiaderko na mleko | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obr./min |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
| MOQ: | 2 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | HL-JN03 |
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 0,04-0,05 MPa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 3Kw |
| Czas doju | 5-6 minut na krowę |
| Wydajność | 40-50 krów |
| Wiaderko na mleko | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obr./min |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |