| MOQ: | 2 |
| Model | HL-JN03 |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 4Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 r/min |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Z drewna |
| MOQ: | 2 |
| Model | HL-JN03 |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04 MPa - 0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 4Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 r/min |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Z drewna |