| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04-0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 2,2Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 40-50 krów |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obrotów na minutę. |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Pozostałe |
Ta przenośna maszyna mleczarska jest idealnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla krów, kóz i bizonów, szeroko stosowanym w średnich i małych gospodarstwach.
Przenośny system maszyny do milczenia obejmuje: pulsator, klaster, kubki do milczenia ze stali nierdzewnej, krótkie rurki pulsatora, gumowe obudowy do milczenia, rurkę do milczenia, rurkę pulsatora,i wiadro mleka ze stali nierdzewnej.
System próżniowy składa się z: lekkiej pompy próżniowej (łopatki), zaworu próżniowego z automatycznym zatrzymaniem, tłumika, garnka próżniowego, zbiornika próżniowego, zaworu kuli próżniowej i zegara próżniowego.
Port:Ceny oparte na FOB China Port
CNF lub CIF Miejsce przeznaczenia:Cytowane indywidualnie
Opakowanie:Wywóz skrzyni drewnianej
50% depozytu przy podpisaniu umowy sprzedaży i faktury proforma handlowej
50% zapłaty salda za pośrednictwem przelewu bankowego przed dostawą
Towary przekazane agentom wysyłki po otrzymaniu pełnej płatności
Dostawa w ciągu 15 dni od otrzymania depozytu
Wartość kwotowania: 30 dni
| Model | HL-JN03C |
|---|---|
| Zwierzę | Krowa |
| Stopień próżni | 00,04-0,05 Mpa |
| Napięcie i moc | 380V/50Hz (dostępne na zamówienie) - 2,2Kw |
| Czas dojenia | 5-6 minut na krowę |
| Produktywność | 40-50 krów |
| Wiadro mleka | 25 litrów |
| Prędkość | 1440 obrotów na minutę. |
| Waga brutto | 300 kg |
| Opakowanie | Pozostałe |
Ta przenośna maszyna mleczarska jest idealnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla krów, kóz i bizonów, szeroko stosowanym w średnich i małych gospodarstwach.
Przenośny system maszyny do milczenia obejmuje: pulsator, klaster, kubki do milczenia ze stali nierdzewnej, krótkie rurki pulsatora, gumowe obudowy do milczenia, rurkę do milczenia, rurkę pulsatora,i wiadro mleka ze stali nierdzewnej.
System próżniowy składa się z: lekkiej pompy próżniowej (łopatki), zaworu próżniowego z automatycznym zatrzymaniem, tłumika, garnka próżniowego, zbiornika próżniowego, zaworu kuli próżniowej i zegara próżniowego.
Port:Ceny oparte na FOB China Port
CNF lub CIF Miejsce przeznaczenia:Cytowane indywidualnie
Opakowanie:Wywóz skrzyni drewnianej
50% depozytu przy podpisaniu umowy sprzedaży i faktury proforma handlowej
50% zapłaty salda za pośrednictwem przelewu bankowego przed dostawą
Towary przekazane agentom wysyłki po otrzymaniu pełnej płatności
Dostawa w ciągu 15 dni od otrzymania depozytu
Wartość kwotowania: 30 dni