| MOQ: | 2 |
| Cena £: | €424.51 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HL-JN02 |
| Stopień próżni | 0,04-0,05 MPa (regulowany) |
| Częstotliwość pulsacji | 60-80 razy na minutę |
| Tempo pulsacji | 60:40 |
| Moc | 1,1 kW |
| Napięcie | 220V/50Hz (dostępne na zamówienie) |
| Wydajność pompy próżniowej | 250 l/min |
| Prędkość silnika | 1440 obr./min |
| Ilość baniaków | 2 sztuki (25 l/sztuka) |
| Wydajność | 20-24 kóz/godzinę |
| Certyfikaty | ISO CE SGS FDA |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | €424.51 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | HL-JN02 |
| Stopień próżni | 0,04-0,05 MPa (regulowany) |
| Częstotliwość pulsacji | 60-80 razy na minutę |
| Tempo pulsacji | 60:40 |
| Moc | 1,1 kW |
| Napięcie | 220V/50Hz (dostępne na zamówienie) |
| Wydajność pompy próżniowej | 250 l/min |
| Prędkość silnika | 1440 obr./min |
| Ilość baniaków | 2 sztuki (25 l/sztuka) |
| Wydajność | 20-24 kóz/godzinę |
| Certyfikaty | ISO CE SGS FDA |